Thema Regionale Scouting Wedstrijden

De Oerscouts zijn al jaren een zeer gesloten volkje wonend in de diepe jungle. Vele journalisten en onderzoekers hebben geprobeerd hun land en volk te onderzoeken, maar iedereen werd afgewezen. Tot nu. De Oerscouts zien namelijk hun natuur veranderen doordat het steeds warmer wordt. De meest bijzondere diersoorten verdwijnen en planten nemen aparte vormen aan. Daarnaast wordt veel van omringende jungle gekapt om landbouwgronden te maken.
Omdat de Oerscouts afhankelijk zijn van de natuur, nodigen ze de scouts van de regio uit om dit fenomeen van dichtbij te observeren, en uit te zoeken wat de effecten zijn zodat er actie ondernomen kan worden.
Durven de scouts het aan? Een expeditie naar Amazolde?

De RSW vindt plaats in Zeewolde op het Scouting Landgoed op 3, 4 en 5 April 2020.

De Inschrijving is geopend. Inschrijven kan via SOL met deze link:

Categorieën: Scouts