Wegens een te lage opkomst zijn we genoodzaakt de speltakoverleggen te annuleren. In het voorjaar zullen we een nieuwe datum plannen.

Op donderdag 7 november houden we een groot speltakoverleg! We gaan dan per speltak samen zitten om ervaringen uit te wisselen en ideeën op te doen. Ook bespreken we met jullie de wensen omtrent de regioactiviteiten voor de speltakken.

De Locatie is het nieuwe clubhuis van Scouting Nijkerk, aan de Bunschoterweg 29b in Nijkerk.We beginnen om 20:00h en eindigen om ongeveer 21:30h. Daarna is er nog gelegenheid om gezamenlijk aan te schuiven bij een gezellig informeel bij een vuurtje!

Omdat we beperkt ruimte hebben vragen we om met maximaal 2 leiding per speltak aan te schuiven.

Inschrijving doen we via onderstaand formulier:

Inschrijfformulier Speltakoverleggen

Tip: overleg met de rest van jullie speltakken of je met elkaar kan meerijden!

Graag zien we jullie op 7 november in Nijkerk.
Als er nog vragen zijn horen we die graag!