Schrijf je in!! Thema-avond “wijzigingen drank- en horecawetgeving 2014”

Op woensdagavond organiseert het regiobestuur op verzoek van de regioraad in samenwerking met Scouting Gelderland een belangrijke thema-avond over de veranderingen in de drank- en horecawetgeving die ingaan per 1 januari 2014.
Door middel van een prikkelend programma wordt uitgebreid ingegaan op dit actuele onderwerp en op de implicaties die deze veranderingen mogelijk op uw vereniging hebben. Inschrijving is mogelijk via Scouts Online (SOL). Mocht u specifieke vragen hebben die u graag behandeld ziet tijdens deze avond, stuur deze dan vooraf naar bestuur@scoutingnvf.nl.

Wanneer? woensdagavond 8 januari 2014
Hoe laat? 20.00-22.00 uur
Waar? Trappershonk van de Flevo-Scouts, Gildenpenningdreef 1 te Dronten.
Voor wie? Groepsbestuurders en andere geinteresseerden.
Hoe aan te melden? Via https://sol.scouting.nl/?task=as_registration&action=add&frm_id=11161
Kosten? Geen.

Het regiobestuur hoopt u in grote getalen te mogen begroeten!

Your comment