Laatste kans! Inschrijving thema-avond Landelijk Opvang Team (LOT)

Een ramp kan ook jouw groep overkomen… Op woensdagavond 24 september a.s. organiseert het regiobestuur in Biddinghuizen van 20.00-22.00 uur een thema-avond over het Landelijk Opvang Team (LOT). Het Landelijk Opvang Team geeft aan de hand van praktijkvoorbeelden tekst en uitleg over hun werkzaamheden en wanneer het LOT ingeschakeld kan worden. Ook de do’s en don’ts waar je als groep rekening mee kunt houden worden besproken. Deze thema-avond is bedoeld voor alle geïnteresseerde kaderleden en groepsbesturen. Deelnamekosten worden door de regio gedragen. Bekijk voor meer informatie de regioagenda! Schrijf je nu in via SOL! Bespreek binnen jouw speltak en groep wie er deelneemt. Iedere groep zou minstens met 1 persoon vertegenwoordigd moeten zijn! Inschrijving is mogelijk tot uiterlijk maandagavond a.s.

Your comment