Inschrijving RSW geopend!

De inschrijving van de Regionale Scouting Wedstrijden Noord-Veluwe Flevoland is geopend!

Een weekend lang wordt er een competitie gehouden tussen ploegen, patrouilles, rondes en bakken (PaRoBa’s) van verschillende groepen uit de regio. Iedere groep zal dan haar “beste” PaRoBa’s sturen om te laten zien wat ze in huis hebben op het gebied van kamperen, scouting technieken, sport, spel en creativiteit. De beste en de op één na beste ploeg winnen, behalve de eeuwige roem en de wisselbokaal, de zeer gewilde tickets om te mogen deelnemen aan de Landelijke Scouting Wedstrijden (LSW). Maar bovenal staat het weekend in het teken van samenwerken en samen veel plezier maken!

De RSW wordt dit jaar gehouden op 12 t/m 14 april in Zeewolde.

Geef jouw PaRoBa op voor 15 maart op via www.rsw-nvf.nl!

Your comment