Inschijving RSW geopend!

Het thema van de RSW in 2015 valt dit jaar niet onder het landelijke thema, maar speelt zich af in het Wilde Westen! Ja, het Wilde Westen! En om precies te zijn in het pioniersstadje “Seawood City“. Een klein dorpje in aanbouw aan de rand van het water.
En ondanks dat er geen stoplichten staan in Seawood City, is er altijd wat te doen. Dit weekend is namelijk de bank overvallen en de Sheriff heeft jullie hulp nodig om deze criminele daad op te lossen! Zelfs Peter T. de Vries is ingezet om met oplossingen te komen. Hijzelf weet het al, naar eigen zeggen, maar vooralsnog geeft hij het Openbaar Ministerie de schuld van alles. Niet dat die de bank hebben overvallen, maar vanwege, erhm, …. tja, vanwege wat eigenlijk????

Daar komen jullie op de #RSW_NVF wel achter!

Het Thema van de #RSW_NVF is: “The Good, The Bad & Seawood City

Inschrijven kan vanaf heden via SOL :

Kijk om alvast in de stemming te komen en om alvast de eerste aanwijzingen te vinden voor het oplossen van de Bankroof het #RSW_NVF filmpje 2015

Your comment