De groepen die aangesloten zijn bij onze regio:

 

 

Graag horen we van de groepen als hieronder onjuiste of onvolledige informatie staat. Dit kan via secretaris@scoutingnvf.nl


Almere:

Con Tutti

’t Klankbord
Pianoweg 117
1312 JD Almere
www.ldhscouting.nl/contutti
contutti@ldhscouting.nl


Cornelis Lelygroep

Lelybivak (land)
Scoutingpad 6
1351 GN Almere
www.cornelislelygroep.nl
secretariaat@cornelislelygroep.nl

Stormring (water)
Sluiskade 40
1353 BV Almere
www.cornelislelygroep.nl
secretariaat@cornelislelygroep.nl


Hannie Schaftgroep

“Villa Victory”
Weg 1940-1945, nr 8
1318 EL Almere
www.scoutinghannieschaft.nl
info@scoutinghannieschaft.nl


de Meridiaan

Maurice Garinpad 15
1335 LZ Almere-Buiten
www.scoutingdemeridiaan.nl
secretaris@scoutingdemeridiaan.nl


Scouting de Cirkel

De Wijkhoek
Assenplein
1324 CK Almere

Contactadres:
Zuidwoldepad 29
1324 AR Almere


Scouting Novo Mundo

Henry Stanleystraat 1
1363 LB Almere-Poort

www.scoutingnovomundo.nl
voorzitter@scoutingnovomundo.nl


Biddinghuizen

Osbornegroep

Sportlaan 6-8
8256 CE Biddinghuizen
www.osbornegroep.nl
info@osbornegroep.nl


Dronten

Flevoscouts

Bezoekadres:
Het Trappershonk
Gildepenningdreef 1
8253 BD Dronten

Postadres:
Postbus 296
8250 AG Dronten
www.flevo-scouts.nl
info@flevo-scouts.nl


Elburg

Scouting N.S. Rambonnet

J.P. Broekhovenstraat 1
8081 HB Elburg
www.scoutingelburg.nl


Ermelo

Alexandergroep

(Landscouts) Watervalweg 175
3853 PS Ermelo
www.alexandergroep.nl
j.damhuis@chello.nl


Scouting Irmin-Taweb

(Landscouts) Kalkoenweg 23
3853 SB Ermelo
www.irmin-taweb.nl
secretaris@irmin-taweb.nl


’t Harde

Gustaaf Adolf Groep

(Landscouts) Oostlo 8
8084 PK ’t Harde
www.gustaafadolfgroep.nl
verhuur@gustaafadolfgroep.nl


Harderwijk

Scouting Ragay-Redoz

(Landscouts) “De Veldhorst”
Strokelweg 4
3847 LR Harderwijk
www.ragayredozharderwijk.nl


Scouting Verbraak Margriet Groep

(Landscouts) “Hordehol” & “Wliba-Dabar”
STrokelweg 6
3847 LR Harderwijk
www.verbraakmargrietgroep.nl
helen.botterweg@planet.nl


Lelystad

Scouting Ascanengroep

(Landscouts) “Zuigerplasbos”
Veldweg 98
8231 SB Lelystad
www.ascanen.nl
ledeninfo@ascanen.nl


Scoutinggroep Bramzijger

Uilenweg 9
8245 AB Lelystad
www.bramzijger.nl
scouting@bramzijger.nl


John F. Kennedygroep

(Landscouts) Kofschip 6a
8223 EZ Lelystad
www.scoutingjfk.nl
info@scoutingjfk.nl


Luchtscouts Vliegveld Lelystad

(Luchtscouts) Luchtvaart Themapark
Aviodrome te Lelystad
www.luchtscoutslelystad.nl
info@luchtscoutslelystad.nl


Nijkerk

Scoutinggroep Kiliaen van Rensselaer II (KVR2)

(Waterscouts) Strand Huckensteijn
Nijkerk
www.kvr2nijkerk.nl
kvr2nijkerk@gmail.com


Scouting Nijkerk

Nautenaseweg 2
3861 PH Nijkerk

info@scoutingnijkerk.nl


Nunspeet

Scouting Nunspeet

Lokatie Guithégro
Elspeterweg 51
8071 PB Nunspeet

Lokatie Bram IJzerman
(Landscouts)”Bram’s Troephuis”
Zandenboslaan 80
8072 PP Nunspeet

www.scoutingnunspeet.nl
info@scoutingnunspeet.nl


Putten

Scouting Kon-Tiki

(Landscouts)”Scouthorst”
Gardenseweg 144b
3881 NC Putten
www.scouting-kontiki.nl
bartvandenheuvel@bouwtaakthuis.nl


Zeewolde

Scouting Jan Wandelaar

(Landscouts) “De Bosschuur”
Dasselaarweg 53
3896 LT Zeewolde
www.janwandelaar.nl
info@janwandelaar.nl

(Waterscouts) “Lands End”
Pliithaven 51/A
3891 AW Zeewolde
www.janwandelaar.nl
info@janwandelaar.nl