2e Trainingsweekend basiskwalificatie in volle gang

In Putten vindt dit weekend het tweede trainingsweekend plaats in het kader van Scouting Academy. Ruim 30 deelnemers doorlopen diverse basismodules met een grote diversiteit aan werkvormen in hun individueel traject naar de basiskwalificatie. Het programma werd op zaterdag kortdurend onderbroken voor de gouden races van de Nederlandse achtervolgingsploegen lange baanschaatsen. Daarna ging de training in opperbeste stemming weer in volle vaart door.
Na afronding van het tweede trainingsweekend bekijken de leidinggevenden samen met hun praktijkbegeleider wanneer zij de juiste competenties beschikken om in aanmerking te komen voor kwalificatie. Vervolgens worden zij voor kwalificatie voorgedragen bij de praktijkcoaches van de regio.

Your comment